Tampere Floorball Tournament 2021
26. perinteinen juniorisalibandyturnaus pelataan 4.-5.9.2021 Tampereella. Tervetuloa mukaan!
SARJAT:
Tytöt: T21/T18(01-05), T16(06-07), T14(08-09), T12(10-11), T10(12-13)
Pojat kilpa: P21(01-03), P18(04-05), P16(06), P15(07), P14(08), P13(09), P12(10), P11(11), P10(12), P9(13), P8(14-15)
Pojat haastaja: P16(06), P15(07), P14(08), P13(09), P12(10), P11(11), P10(12), P9(13)
- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- Su 5.9.2021
- 5.9.2021
- 267P21P21-pojat (01-03)Kauppi Sports Center 2Ilves Salibandy6–8KeikY
- 335P13HP13-pojat (09)Kauppi Sports Center 3Jokelan Kisa/
JoKi punainen 3–1Pirkat - 323P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 2Nokian KrP/
2 4–1Steelers - 322P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 3LeKi Sininen3–2SBS Lieto
- 324P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 4YPA/
sininen 6–3Nurmon Jymy - 289P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusNoormarkun Koitto5–7Salibandyseura Rupusakki
- 188P11KP11-pojat kilpa (11)Vuoreksen liikuntahalliOilers/
Knights White 5–2 (1–1)Pirkat/P10Blue - 336P13HP13-pojat (09)Kauppi Sports Center 3FBT KARHUT UNITED/
Blue 4–0YPA/valkoinen - 121P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 2Ilves Salibandy6–9FBT KARHUT UNITED/
White - 325P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 3JOSBA JUNIORIT2–8Pirkat/
Blue - 122P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 4Pirkat/
White 6–3Merikoski SBT - 290P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusRangers5–6RoPo
- 209P11HP11-pojat haastaja (11)Vuoreksen liikuntahalliKANGASALAN URHEILIJAT -686–10 (2–5)Oilers/
Knights Black - 24P18P18-pojat (04-05)Kauppi Sports Center 2PIsku4–3SB-Pro P18
- 239P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 1LEMPÄÄLÄN KISA valkoinen6–4Koovee
- 224P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 2Nokian KrP4–2LEMPÄÄLÄN KISA sininen
- 298P15HP15-pojat (07)Kauppi Sports Center 3KANGASALAN URHEILIJAT -680–5Nokian KrP valkoiset
- 247T14T14-tytöt (08-09)Spiral-halli 1Ylöjärven Ilves0–11FBC Turku
- 253T14T14-tytöt (08-09)Spiral-halli 1FBC Turku10:20KALVOLAN KEIHÄS
- 130P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 2OULUN FLOORBALL CLUB/
Musta 5–3Nokian KrP - 341P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 3O2-Jyväskylä/
Keltainen 3–6AC NOKIA - 131P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 4Panthers Järvenpää1–6TFT
- 296P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusPirkat5–3Icehearts (Annala/
Tampere) - 189P11KP11-pojat kilpa (11)Vuoreksen liikuntahalliSB Vantaa4–7 (0–2)Ilves Salibandy
- 25P18P18-pojat (04-05)Kauppi Sports Center 2YPA9–1Ilves
- 240P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 1Ilves Black3–6Nokian KrP 2
- 225P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 2Nokian KrP /
P9 7–4Ilves Green - 182P16KP16-pojat (06)Kauppi Sports Center 3Vielä Kerran9–1O2-Jyväskylä
- 88P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 1KANGASALAN URHEILIJAT -681–4Nokian KrP 09
- 328P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 2SBS Lieto1–4Steelers
- 93P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 3Blackbirds United2–4Nurmon Jymy
- 329P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 4Nurmon Jymy4–3JOSBA JUNIORIT
- 291P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusSB Vantaa White P150–2Salibandyseura Rupusakki
- 210P11HP11-pojat haastaja (11)Vuoreksen liikuntahalliSB Vantaa4–15 (3–5)YPA
- 241P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 1Icehearts Vuosaari7–7KANGASALAN URHEILIJAT -68
- 226P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 2Ilves Salibandy/
Yellow 3–11Pirkat/Blue - 260P21P21-pojat (01-03)Kauppi Sports Center 2LEMPÄÄLÄN KISA/
P21 1–11M-Team - 177P16KP16-pojat (06)Kauppi Sports Center 3Classic Red0–1SalBa
- 326P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 1LeKi Sininen2–5Nokian KrP/
2 - 327P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 2YPA/
sininen 5–2Pirkat/Blue - 340P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 3Classic8–1O2-Jyväskylä/
Keltainen - 94P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 4Ilves Salibandy Yellow6–2M-Team
- 292P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusSport Salibandy9–1RoPo
- 192P11KP11-pojat kilpa (11)Vuoreksen liikuntahalliNokian KrP3–2 (1–1)Oilers/
Knights White - 242P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 1Koovee8–2Nokian KrP 2
- 227P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 2LEMPÄÄLÄN KISA sininen11–3Ilves Green
- 259P21P21-pojat (01-03)Kauppi Sports Center 2KeikY3–4M-TeamP21
- 173P16KP16-pojat (06)Kauppi Sports Center 3LEMPÄÄLÄN KISA2–7Vielä Kerran
- 89P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 1Jokelan Kisa/
JoKi musta 2–0Sport Salibandy - 134P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 2KANGASALAN URHEILIJAT -681–3FBT KARHUT UNITED/
Red - 97P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 3Ilves Salibandy Green0–5Pirkkalan Pirkat
- 135P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 4JALASJÄRVEN JALAS1–2Jokelan Kisa/
JoKi - 299P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusNoormarkun Koitto3–5Rangers
- 204P11HP11-pojat haastaja (11)Vuoreksen liikuntahalliPöytyän Urheilijat0–10 (0–5)Oilers/
Knights Black - 243P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 1KANGASALAN URHEILIJAT -685–10LEMPÄÄLÄN KISA valkoinen
- 228P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 2Pirkat/
Blue 4–3Nokian KrP - 337P13HP13-pojat (09)Kauppi Sports Center 3Jokelan Kisa/
JoKi punainen 3–2FBT KARHUT UNITED/Blue - 258T14T14-tytöt (08-09)Spiral-halli 1Sport Club Hyvinkää6–0Ylöjärven Ilves
- 123P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 2FBT KARHUT UNITED/
White 2–4Pirkat/White - 339P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 3AC NOKIA2–1Classic
- 124P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 4Ilves Salibandy4–2Merikoski SBT
- 295P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusSB Vantaa Black1–3Pirkat
- 200P11KP11-pojat kilpa (11)Vuoreksen liikuntahalliSB Vantaa7–9 (3–7)Pirkat/
P10Blue - 28P18P18-pojat (04-05)Kauppi Sports Center 2SalBa/
B2 4–0Sc Urbans/Steelers - 244P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 1Icehearts Vuosaari3–5Ilves Black
- 229P10KP10-Pojat (12)Tesoman Palloiluhalli 2Ilves Salibandy/
Yellow 6–9Nokian KrP /P9 - 338P13HP13-pojat (09)Kauppi Sports Center 3Pirkat2–1YPA/
valkoinen - 256T14T14-tytöt (08-09)Spiral-halli 1FBC Turku5–0Rangers
- 331P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 2Steelers2–4Nurmon Jymy
- 98P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 3V- Ja U-Seura Tuomarilan Urheilijat4–1Pelicans SB/
Musta - 333P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 4SBS Lieto1–4JOSBA JUNIORIT
- 294P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusSB Vantaa White P156–1RoPo
- 214P11HP11-pojat haastaja (11)Vuoreksen liikuntahalliSB Vantaa5–3 (0–2)KANGASALAN URHEILIJAT -68
- 27P18P18-pojat (04-05)Kauppi Sports Center 2SB-Pro P183–9Ilves
- 186P16KP16-pojat (06)Kauppi Sports Center 3LEMPÄÄLÄN KISA3–4Classic Red
- 133P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 2Nokian KrP5–1Panthers Järvenpää
- 96P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 3Blackbirds United3–2M-Team
- 332P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 4LeKi Sininen5–4Pirkat/
Blue - 293P15HP15-pojat (07)Tampereen TenniskeskusSalibandyseura Rupusakki1–2Sport Salibandy
- 198P11KP11-pojat kilpa (11)Vuoreksen liikuntahalliNokian KrP3–6 (2–2)Oilers/
Knights White - 132P12HP12-pojat (10)Spiral-halli 1OULUN FLOORBALL CLUB/
Musta 4–7TFT - 272P21P21-pojat (01-03)Kauppi Sports Center 2LEMPÄÄLÄN KISA/
P21 4–1KeikY - 184P16KP16-pojat (06)Kauppi Sports Center 3Vielä Kerran9–3SalBa
- 297P15HP15-pojat (07)Spiral-halli 2Icehearts (Annala/
Tampere) 2–5SB Vantaa Black - 95P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 3Nurmon Jymy3–2Ilves Salibandy Yellow
- 91P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 4KANGASALAN URHEILIJAT -681–6Sport Salibandy
- 212P11HP11-pojat haastaja (11)Vuoreksen liikuntahalliYPA7–6 (4–4)Oilers/
Knights Black - 330P13HP13-pojat (09)Spiral-halli 1Nokian KrP/
2 11–2YPA/sininen - 26P18P18-pojat (04-05)Kauppi Sports Center 2PIsku1–6YPA
- 90P14HP14-pojat (08)Spiral-halli 1Nokian KrP 094–6Jokelan Kisa/
JoKi musta - 270P21P21-pojat (01-03)Kauppi Sports Center 2M-TeamP216–3M-Team